Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı ile çalışanların yaşam boyu yeterli, dengeli ve doğru beslenme alışkanlığı kazandırarak sağlığı korumak ve verimliliği arttırmak için; Uzm. Dyt. Cemre Yamaner tarafından aşağıda belirtilen konularda beslenme ve diyet danışmanlığı yapılmakta, seminerler ve konferanslar verilmektedir.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Neden Önemli

Çalışan bireyler, iş yaşamının yoğunluğu, çalışma saatlerinin uzunluğu, mobil çalışma ya da aktif çalışma şartları gibi durumlarda sağlıklı beslenmeye gereken önemi vermekte zorluk yaşamaktadır.

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için sadece evde bulunulan saatler içinde değil de iş hayatında da sağlıklı beslenme alışkanlığına sahip olmak çok önemlidir.

Kurumların kendileri ve çalışanları için bu durumun önemini fark ederek sağlıklı yaşamı destekleyen programların içine dahil olması ön görülür.Bunun için atılacak ilk adım kurumların, sağlıklı yaşam politikasını desteklemesidir.

Şirket yöneticilerinin ve çalışanların sağlığını korumak, kurum içinde verimliliği arttırmak, başarı ve motivasyonu güçlendirmek amacı ile kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Danone Early Life Nutrition firmasıyla beraber gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla kurumlar ve çalışanlar için sağlıklı yaşamı destekleyen programlar oluşturuyoruz.