8Diet

8Diet Nedir ?

8 Haftada Değişim için 8Diet…
Fit bir vücuda sahip olmak, sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve ideal kilonuzu her zaman korumak istiyorsanız 8Diet programı tam da size göre!

Sadece 8 hafta süren bu program da diyet size özel olarak hazırlanır… Hedef ayda yaklaşık 4 kg olacak şekilde iki ayda 8 kg yağ kaybı sağlamaktır. 8Diet’in %80’i sağlıklı besinlerden, %20’si ise sizin istediğiniz yiyeceklerden oluşturulur. Amaç diyetinizi sıkılmadan daha keyifli ve rahatbir şekilde yapmanızdır. Haftalık değişen 8Diet programı ile severek yapabileceğiniz, sürdürülebilir bir besleme biçimi sağlanır.

Ayrıca 8Diet’te amaç 1’den 10’a kadar olan doygunluk skalasında 8 rakamına gelindiği zaman yemek yemeği bitirme amacına dayanır. Ne çok aç ne de bir lokma daha yemek yiyemeyecek kadar doymuş olmak değil detokluk hissi geldiği zaman yemeği bitirmeyi benimser. 8Diet ile gün içerisinde aç kalmadan kan şekerinizi dengeleyerek tokluk hormonunu uyarıcı bir diyet programı gerçekleştirilir. Spor destekli 8Dietile yapacağınız egzersiz ister spor salonunda, ister dışarıda, ister evde size uygun olacak şekilde belirlenir. İlk aşamada yağ kaybını ve kas ağırlığını koruyacak egzersiz planlanırken 2. Aşamada kas ağırlığını arttıracak egzersiz planına geçilir. İdeal kiloya ulaşmak için belirlenen süre kişiden kişiye göre değişeceği için ihtiyaç duyulduğu takdirde tekrar 8Diet programı devam ettirilir. Sıkı takip ve motivasyon teknikleri ile 8 hafta gibi kısa bir zamanda istenilen hedefe ulaşılarak değişim başlatılır. Fit olmanınsırlarını öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken 8Diet’e başlamak…